Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem

Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (brutto) Darmowa wysyłka!
Razem (brutto)

Kreatywne strzyżenia damskie

2 400,00 zł

Więcej informacji

Pomożemy Ci osiągnąć ten stan.

Kompleksowe, profesjonalne szkolenie, certyfikowane przez Ministerstwo Oświaty, które pozwoli Ci przejść całkowitą transformację. Intensywna nauka z Akademią Stylizacji gwarantuje wejście na zupełnie nowy poziom jakości.

 

Trzydniowe szkolenie to kompleksowy i autorski program stworzony przez profesjonalnych stylistów z Akademii Stylizacji. Program, który zbudowali, pozwoli tym z Was, którzy są dopiero na początku swojej drogi, znacząco się rozwinąć, zaś profesjonalistom pozwoli na wykonanie kolejnego, dalekiego kroku w przód.

 

Każdy dzień szkolenia to osobny moduł, w trakcie których:

  • poznacie tajniki geometrii strzyżeń i tworzenia przestrzennych form z włosów,
  • dowiecie się, w jaki sposób analizować kształt, aby strzyżenie było idealnie dopasowane do klienta,
  • nauczycie się, jak dopasowywać fryzurę na podstawie analizy portrety psychologicznego Waszych klientów.

 

Poznaj metody profesjonalistów z Babicz&Babicz i pozwól sobie na jakość, której do tej pory nie znałeś.

 

Szkolenie to:

• zajęcia teoretyczne, na których dowiesz się podstaw od profesjonalistów z Akademii Babicz;

• zajęcia praktyczne, na których pokażemy Ci, jak wykonywać cięcia, poznamy Cię z nowymi metodami i będziemy wskazywać na bieżąco błędy i atuty Twojej pracy;

• trzydniowe zajęcia, które pozwolą znacząco rozbudować Twoją wiedzę i umiejętności,

• kompleksowe, autorskie szkolenie, opracowane przez specjalistów z Akademii, którzy podzielili szkolenie na trzy moduły: geometrię strzyżeń, analizę kształtu i analizę portretu psychologicznego,

• profesjonalne zajęcia, w trakcie których część praktyczna wykonywana jest na modelkach zapewnianych przez Akademię,

• profesjonalna obsługa, zapewniona przez stylistów Akademii, a także jej obsługę, która pomoże Ci nawet zarezerwować nocleg,

• gwarancja zdobycia wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci ugruntować pozycję na rynku, a także wyjść naprzeciw potrzebom klientów.

• umiejętności poświadczone certyfikatem, ponieważ nasze szkolenie posiada Certyfikat Jakości Usług Akredytacji Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

 

Certyfikat Jakości Usług - wszystkie nasze szkolenia certyfikowane przez Akademię Babicz, jednak w tym przypadku uzyskujecie znacznie więcej. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu (zgodnie z paragrafem 6 rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych Dz.U.Nr31, poz.216) oraz certyfikat Akademii Stylizacji. To już nie tylko nowe umiejętności, których uczycie się od profesjonalistów, ale świadectwo Waszej inwestycji w swoją pracę, salon, pracowników.

 

Całkowity koszt szkolenia wynosi 2400 zł*.

 

* sposoby zakupu szkoleń: gotówka, system ratalny, vouchery Akademii, akcje towarowe lub punkty lojalnościowe w programie Beauty Club Wella Professional.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Zadzwoń na numer +48 509 402 204 lub +48 500 000 157 i poinformuj nas, które szkolenie Cię interesuje. Możesz również napisać na adres szkolenia@babiczandbabicz.com.